Швидко спливає час… Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгожданне, сонячне літо. 27 травня  гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Журавлик». Найголовніше для нас – це створення безпечних, якісних умов перебування школярів в пришкільному таборі. Літній відпочинок – це невід’ємна складова частина всієї життєдіяльності дитини, у якій гармонічно поєднуються духовно-естетичні, пізнавальні, моральні чинники.

До табору залучено 33 дитини.

В план роботи табору включено різноманітні заходи та екскурсії. Учні закладу з нетерпінням чекали цієї події, адже багато з них вже не перший рік відвідують оздоровчий табір і знають, що час там проходить цікаво та активно.