Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

День Пам'яті та примирення, День перемоги для всіх - особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, бабусями і прабабусями, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну/

8 травня смолоскипна хода  у Миролюбівці, а 9 травня в  Лукашівці, Водяному , Степовому та Катеринівці було проведено мітинги-реквієми за участі учнів школи, сільського голови Манохи Людмили Костянтинівни , Лукашівського  сільського Будинку культури та місцевих жителів. Учасники мітингів вшанували покладанням квітів пам'ять тих, хто загинув в роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.