БЛАГОДІЙНИЙ Ярмарок

Учні продавали найрізноманітніші смаколики. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, торти, рогалики (все виготовлено своїми руками або за допомогою батьків). Гроші за продані смаколики діти спрямували на доброчинність. Дякуємо учням та активним покупцям. Щирі слова подяки батькам, які не тільки допомагали своїм дітям готувати, але й презентувати та продавати. Роби добро, бо ти – Людина. Люби свого ближнього, як самого себе! Наскільки є в кожного чуйності до страждань, настільки він Людина. (І. Крамський)

На кошти зібрані на ярмарку, ми придбаємо корм та медікаменти  для безпритульних тварин з реабілітаційного центру.