День козацьких розваг

29 травня  в пришкільному таборі «Журавлик» відбувся "День козацьких розваг".

Для ознайомлення із життям козаків вихованці переглянули відеофільм про життя козаків на Хортиці.

Діти приймали участь у конкурсній програмі "Нащадки козацької слави":

Діти отримали всебічний відпочинок, феєрверк емоцій та гарних вражень , варили смачну козацьку кашу..

Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість , а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Вихованці табору «Журавлик» продемонстрували над швидке перевтілення з вихованця в козака,що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.