ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

З 04 по 11 вересня 2018 року в школі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню працівника фізичної культури. Метою Тижня було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Вчитель фізкультури Зайцев І.М. протягом Тижня провів ряд спортивних заходів для учнів середньої та старшої школи.

Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.