День пам'яті та примирення

До Дня пам’яті  та примирення і Дня перемоги  над нацизмом  у Другій світовій війні  7 травня 2021 року у Лукашівському ліцеї імені Олега Чепеленка відбулися відповідні заходи.

Класними керівниками  були проведені години спілкування (1-4 класи) та «Уроки звитяги» (5-11класи), де використовувалися  цікаві відеоматеріали  про  героїзм  людей у роки війни, про відомих постатей та борців за незалежність України, про звільнення українських міст  у 2014 році.

О 9 годині розпочався мітинг, де з урочистою промовою виступив в.о. директора ліцею Лисенко О.М. Він закликав присутніх  пам’ятати та вшановувати героїв війни, мирних жителів, які стали жертвами  найкривавішої війни. Згадав  Олексій Миколайович  і  про події на Сході України, де йдуть військові дії.

Пам'ять загиблих, учасники мітингу,  вшанували хвилиною  мовчання.

До братської могили і меморіальної дошки учні школи поклали квіти.

Всі  проведені заходи відповідали вимогам, встановленим Кабінетом Міністрів України щодо запобігання захворюваності та розповсюдження гострої респіраторної хвороби СОVID-19.