Свято "Прощавай , Букварику!"

Урочистості відбулися у святково прикрашеному класі, до якого завітали батьки, родичі діточок, а також їхні друзі. Кожен учень презентував певну літеру української абетки та розповідав віршик. А згодом діточки співали пісень, кружляли у веселому танку, відгадували загадки. І звісно, до першокласників особисто завітали Буквар та його друзі, яким він передав естафету знань, - Читанка, Математика та Українська мова.Свято "Прощавай, Букварику!" було яскравим, насиченим і пролетіло непомітно. У нагороду за старання та артистизм школярі отримали щедрі оплески глядачів та солодкий приз.Захід підготувала вчитель Жирова Лідія Іванівна.