Звіт в.о. директора школи Лисенка О.М. перед громадкістю за 2017/2018 навчальний рік.

20 червня 2018 року в школі відбувся звіт в.о.директора школи Лисенка Олексія Миколайовича  перед педагогічним колективом та громадськістю села.

У своєму виступі директор школи зробив короткий огляд роботи школи за  2017/2018 навчальний рік, показавши присутнім результати методичної та виховної роботи. Ознайомив із досягненнями учнів у олімпіадах, обласних та Всеукраїнських конкурсах. Також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

Директор школи наголосив, що є ряд проблем, які потребують вирішення і школа розраховує на підтримку та співпрацю з громадою села.