Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

НОВИЙ РІК

Закінчується 2018 рік, а разом з ним і перший семестр навчального року.   З 22 грудня учні підуть відпочивати, але в жодній школі перший семестр не закінчується абияк. Всі учні чекають, коли  відбудеться казково-чарівний новорічний бал-маскарад. Кожна дівчина одіне своє пишне плаття, а хлопці зможуть від душі посміятися на будь-чим, щоб вони не придумали для показу на сцені.  Сьогодні ми отримали масу незабутніх вражень від побаченого, і з твердістю можемо сказати, що наші діти є талантами у виступі на сцені. У концерті були представлені надзвичайно красиві казкові історії придумані самими учнями нашої школи.