Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

ХТО ЗВЕРХУ

Напередодні дня Святого Валентина було проведено розважальну програму "Хто зверху?", яку підготували представники учнівської ради старшокласників Подкопаєв Єгор та Коваленко Світлана. Вони досить органічно вписались в образ відомих телевізійних ведучих і вели програму весело, не вимушено, що дало нам змогу побачити їх з іншого боку. Гравці ж команд були дуже веселі, звичайно ж сперечались, хто з них кращий, вигукували всім відомі "мужики" та "дівчата", а також бурхливо реагували на перемогу протилежної статі в кожному з конкурсів. Один конкурс змінював інший, а в бонусних запитаннях команда хлопців майже кожного разу відповідала з точністю до 5-7%. Суперечки, "розборки" з членами журі, дискваліфікації : ) - все було в цей день. Час пролетів непомітно конкурс закінчився перемогою чоловічої статі, але дівчата зовсім не проти такого результату, адже, перш за все, саме хлопці з їх розумовими якостями та фізичними можливостями будуть захищати тендітних і ніжних дівчат, стануть опорою для них. Тож, хай будет так і вітаємо хлопців з перемогою!