Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

1 ВЕРЕСНЯ

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Першого вересня , усіх здобувачів освіти Лукашівської філії Близнюківського ліцею  до знань закликав веселий дзвінок. Вже за традицією , навчальний рік розпочався зі святкової лінійки. Зі словами привітання до учнів звернувся завідувач філії  Лисенко О.М., який побажав усім  міцного здоров’я, миру   та успіхів у навчанні  та роботі.

Віншували  присутніх і ті , хто вперше прийшов до закладу –  маленькі першокласники. Слова вітання лунали і від їхньої наставниці Жирової Л.І.

Своє слово сказали і учні 9 класу, які  запевнили , що в усьому будуть допомагати першокласникам і вручили  їм невеличкі подарунки .

В урочисті хвилини ми завжди згадуємо тих, хто віддав своє життя  за щасливе дитинство. Тож дев’ятикласники поклали квіти до меморіальної дошки та до стелли.

Завершилися урочисті заходи  дзвоником , який покликав   на  перший урок  у новому 2021/2022 навчальному році, який був присвячений 30-річчю незалежності України.