1 Вересня 2018 року

03 вересня у школі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника , який сповістив учнів,батьків та  вчителів про початок навчального року.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів - першокласників. Цього року для 9-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи. Розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перша вчителька.

Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним. Він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Директор школи Лисенко Олексій Миколайович, заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Ляпкало Олена Вікторівна , Лукашівський сільський голова Маноха Людмила Констянтинівна  привітали всіх з чудовим святом Днем Знань, побажали всім учням , батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.