Батьківські збори на тему: "Типові помилки у сімейному вихованні. Як їм запобігти. Запобігання травматизму"

22.02.2018 року відбулися батьківські збори у 9 класі за темою:"Типові помилки у сімейному вихованні. Як їм запобігти. Запобігання травматизму". Класний керівник Вовк Н.Л. ознайомила присутніх з психологічно  віковими особливостями старших підлітків та ризиками пов'язаними з цим складним періодом розвитку та становлення особистості. Директор школи Лисенко О.М. довів до відома батьків інформацію про проведення ДПА та отримання документів про базову середню освіту. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Куряча Л.О. обговорила з батьками особливості організації профільного навчання у старшій школі.