ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

День вишиванки - всеукраїнське свято, яке покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу.

Вишиванка- це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі.

20 травня учні та вчителі Лукашівського ліцею імені Олега Чепеленка із задоволенням долучилися до свята. Школа замайоріла різнобарвними візерунками .

Класні керівники 1-4 класів провели години спілкування: «Вишиванка- символ Батьківщини», «Чарівна краса вишиванки», «Вишиванка – дзеркало народної душі», «Вишиванкові візерунки». Попова К.М. зі своїми вихованцями виготовили декоративні вишиванки з паперу.  Для всіх охочих відбулася фотосесія на тему: « Мені сорочку мама вишивала…».

Участь у таких заходах продемонструвала , що учасники освітнього процесу  відчувають себе  справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій  свого народу.