Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

23 травня 2018 року – День пам’яті колишнього учня, вчителя Лукашівської загальноосвітньої школи Чепеленка Олега Олександровича

23 травня 2018 року в Лукашівській ЗОШ І - ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка вшанували пам’ять колишнього учня, вчителя Лукашівської загальноосвітньої школи Чепеленка Олега Олександровича, який героїчно загинув на Сході України, захищаючи рідну землю.

Він не був героєм. Він був звичайною  людиною. І в останню мить віддав нам найдорожче – своє життя. За нас віддав. Аби ми жили. Долюбили за нього, пісень за нього  доспівали.

У нашій пам’яті Олег Чепеленко залишиться турботливим сином, гарним учнем, хорошим учителем, чудовим другом і товаришем.

Він обіцяв вернутися, бо не міг не піти. І святкував би 29 травня свій 31 день народження.