ДЕНЬ ЄВРОПИ

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, підвищення громадянської та політичної культури у Лукашівському ліцеї пройшли різноманітні заходи до Дня Європи в Україні. Зокрема, відбувся перегляд відеофільму «Європа, Європа», з учнями 8-го  класу було проведено гру-мандрівку «Галопом по Європі». Особливу цікавість у дітей викликали конкурси : «Чудеса Європи» та «Вгадай країну за мелодією».  Серед учнів 1-4 класів проходив конкурс малюнків «Наш європейський дім». Також у ці  дні пройшли години спілкування з учнями 5-11 класів на тему євроінтеграції  України. Школярі згадали , яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.