СВЯТО БУКВАРЯ

« БУКВАР» - це найперша книга в житті кожної людини, яка прокладає доріжку до знань.

27 травня 2021 року відбулося чудове «Свято Букваря» в учнів 1 класу нашого ліцею, яке підготувала і провела  класний керівник Попова К.М. Першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого шкільного навчального року. Вони показали свої набуті знання, відгадували загадки, грали в  цікаві ігри. А як  чудово маленькі артисти  співали пісень, танцювали,  декламували вірші, уважно слухали слова «Букварика», «Літературного читання», «Королеви Знань», які завітали до них на свято. Оченята діток світилися радістю, адже кожен із них отримав безліч подарунків: і цікаві книжечки, і грамоти, і солодощі.

Свято Букваря закінчилося, але його тепло залишиться в серцях дітей надовго.