Зустріч з воїнами-афганцями.

15 лютого 2019 року в нашій школі проведено захід в рамках патріотичного виховання. Проникливою, хвилюючою стала зустріч учнів школи з колишніми воїнами-афганцями, учасниками бойових дій: Коломійцем Юрієм Миколайовичем, Алерт Анатолієм Івановичем та  матір'ю  нині покійного воїна-афганця Коломійця Ігоря Анатолійовича, Коломієць Марією Данилівною.

Гості розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці, до останнього подиху виконували свій військовий обов'язок, довели, що слово патріотизм – це не пусті лозунги, це дійсно любов і відданість Вітчизні.