ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня святкується День Святого Миколая Чудотворця,тож в цей день малеча з нетерпінням чекає цього гостя до себе з подарунками.Щоб принести іскорку казковості , порадувати дітей і привітати їх з цим чудовим святом,  до нас в школу завітав Миколай. Цікаво та весело  пройшло свято Миколая в Лукашівській  школі. Учні 1 – 4 класів  із класними керівниками  підготували чудову літературно-музичну композицію “Миколай іде до нас”. Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. Дітлахи вразили глядачів добре підготовленою програмою , що супроводжувалась бурхливими оплесками. На останок всім дітям було вручено солодощі.