Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

До Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Лукашівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.О.Чепеленка  проведені тематичні патріотичні заходи з метою національно-патріотичного виховання учнів, виховання у них глибоких почуттів патріотизму та національної гідності, любові до своєї батьківщини  України, виховання найкращих якостей захисника Батьківщини та готовності захищати свій рідний край; вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу; опанування козацької культурної спадщини, звичаїв і ритуалів, традицій, свят; прилучення дітей до цінностей народного життя, традицій рідного краю; виховання любові до рідної землі, її традицій, вірувань; виховання мужності, сміливості.

Було проведено свято Козацькі забави» із учнями   1-4 класів. Для учнів 5-10 класів було проведено захід «100% козак». Діти брали активну участь в різноманітних конкурсах, змаганнях, демонстрували своє вміння у кулінарній майстерності.