Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Всеукраїнський тиждень права

10 грудня в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.

Активну участь у тематичному тижні беруть учні Лукашівської ЗОШ І-ІІІ т. ім. О.Чепеленка. Сьогодні 12.12.2018 року відбулася зустріч з  начальником служби у справах дітей РДА Макаровою Н.Б., начальником бюро безоплатної правової допомоги Тищенко  Л.О., фахівцем Близнюківського РС філії ДУ «центр пробації в Харківській області», Максименко М.В. , директором Близнюківського РЦСССДМ Шумською А.Є. 12.12.2018 року, які  провели в закладі  заняття для учнів 7-11класів на тему «Чи знаю я закон. Скажемо насильству НІ», правові ігри, бесіду з педколективом «Попередження булінгу у школі». Підведено підсумки конкурсу малюнків серед 1-4 класів натему :»Я маю право».