ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

30 вересня кожного року в Україні відзначається свято – День усиновлення. І це не випадково , бо свято співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки.
У бібліотеці було оформлено інформаційний вісник, де висвітлено матеріали про усиновлення дітей в Україні та про відзначення Дня усиновлення . Підготувала виставку матеріалів бібліотекар Мащенко Надія Іванівна.

Класними керівниками були проведені тематичні бесіди та виховні години:
«З любовю в серці», «Усиновлення – це любов назавжди», «Усиновіть дитину, подаруйте їй сонце». Проведена акція «Подаруй зошит».В ході акції було зібрано 100 зошитів, які були передані до Служби у справах дітей Близнюківської районної державної адміністрації.