В рамках акції "За чисте довкілля"

Дата створення: 10:34 07.05.2018

05.05.2018 року в рамках акції "За чисте довкілля" учні та вчителі школи привели в належний вигляд шкільну територію, висадили квіти (12 видів), які прикрашатимуть навчальний заклад все літо.

Районний конкурс читців, присвяченого Дню Перемоги.

Дата створення: 09:27 07.05.2018

Учні школи прийняли участь у районному конкурсі читців, присвяченому Дню Перемоги "Пам'ятає врятований світ..."

"Ой, не ріж косу!"

Дата створення: 09:20 07.05.2018

У п'ятому класі проведено виховний захід на тему :"Ой, не ріж косу!". Метою якого було вшанування дівочої коси, як символа честі, гідності, краcи, а також сформувати уявлення про українські звичаї, виховувати повагу до жінки-матері, та розвивати естетичний смак дівчаток та хлопчиків.

В рамках акції "За чисте довкілля"

Дата створення: 10:15 03.05.2018

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території. Кожна людина може зробити корисну справу, посадивши дерево. 2 травня 2018 року учні разом зі своїми наставниками вчителями висаджували біля стадіону саджанці берізки (50 шт). Ці насадження у майбутньому будуть радувати своєю красою маленьких школярів,батьків,працівників школи та мешканців села.

День цивільного захисту.

Дата створення: 10:59 27.04.2018

"Чорнобильські дзвони".

Дата створення: 13:56 26.04.2018

26.04.2018 року учні 10-го класу разом з класним керівником Олексенко О.В., провели захід присвячений ЧАЕС на тему : " Чорнобильські дзвони ". Розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає.

Озеленення класних кімнат.

Дата створення: 13:42 24.04.2018

Людина повинна жити, вчитись,  працювати і відпочивати в здоровому, затишному  та красивому середовищі. І в цьому нам допомогають гарні квіти, які широко використовують в нашій школі для озеленення класних кімнат. Вдало підібрані квітучі види та сорти квітів постійно змінюють один одного, створюючи протягом року на підвіконні стійкий квітучий конвеєр.Вони вражають нас своїм барвистим розмаїттям. Навіть просто дивлячись на квіти, ми отримуємо велике задоволення, гарний настрій, почуття втіхи.

До Дня Європи.

Дата створення: 09:52 24.04.2018

Класним керівником 9 класу Вовк Н.Л.було проведено виховний захід "Європейський вибір України" в рамках відзначення Дня Європи. Присутні старшокласники та вчителі ознайомились із елементами європейського культурного спадку.

Виховна година на тему: "Про дружбу"

Дата створення: 10:12 23.04.2018

Відкрита виховна година на тему :"Про дружбу" була проведена вчителем 1 класу Жировою Л.І.. Під час виховної години було поглиблено і розширено уявлення дітей про дружбу, підведено розум дітей до усвідомлення значущості слова,друг", формували дружній колектив у класі, виховували бережливі ставлення до друзів.

"Усі професії потрібні, усі професії важливі."

Дата створення: 09:45 23.04.2018

23.04.2018 року вчителем початкових класів Огар К.М. була проведена виховна година на тему : "Усі професії потрібні, усі професії важливі". Діти ознайомилися з різними професіями, удосконалювали вміння працювати в колективі, в групах. Виховувалась повага до людей різних професій.