Негативний вплив шкідливих звичок на молодий організм

Дата створення: 08:46 05.02.2020

Багато людей нерозумно і довго випробовують стійкість свого організму, коли зловживають алкоголем, палять або вживають наркотики. Лише, коли люди починають хворіти на важкі, часом невиліковні хвороби,  тоді вони хочуть звільнитися від своїх шкідливих звичок, проте буває запізно. «Негативний вплив шкідливих звичок на молодий організм» — таку назву мала виховна година, яка була проведена вчителем зарубіжної літератури Процун Т.С. з учнями 11-го класу. З підлітками було обговорено питання щодо причин, які спонукають до вживання наркотиків, алкоголю, тютюнопаління та проведено анкетування. У ході роботи особливу увагу школярів звернуто на профілактику негативних явищ, адже їх краще попередити, аніж потім боротися з наслідками.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата створення: 16:08 29.01.2020

В  День пам’яті Героїв Крут,  в Лукашівській ЗОШ І – ІІІ ст. імені О.Чепеленка   з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого пройшли такі заходи : лінійка – реквієм : « Трагедія , подвиг , пам’ять»  , уроки історії для 10 – 11 кл. « Битва під Крутами : вони були такими молодими…» , години спілкування «Пам’яті тридцяти» , «Коли стають до зброї діти…».

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:39 22.01.2020

22.01.2020 року у бібіліотеці було проведено захід присвячений відзначенню Дня соборності України. Бібліотекар Вовк Н.Л. підготувала тематичну виставку літератури та фотоматеріалів, ознайомила учнів із історією виникнення свята, із цікавими фактами про Україну. Учні переглянули відео презентацію, активно відповідали на питання вікторини.

Новий рік у нашій школі

Дата створення: 10:19 26.12.2019

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі.

«Засвіти зіроньку до Дня Святого Миколая»

Дата створення: 10:09 26.12.2019

Гості, в цьому році — це діти 1-4 класів, дізналися про традиції цього свята в Україні з розповіді вчителя початкових класів Курячої Л.О.. Захід пройшов в цікавій ігровій формі: учні читали вірші, танцювали, грали в ігри,співали пісні про Святого Миколая.

БЛАГОДІЙНИЙ Ярмарок

Дата створення: 14:35 11.11.2019

Учні продавали найрізноманітніші смаколики. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, торти, рогалики (все виготовлено своїми руками або за допомогою батьків). Гроші за продані смаколики діти спрямували на доброчинність. Дякуємо учням та активним покупцям. Щирі слова подяки батькам, які не тільки допомагали своїм дітям готувати, але й презентувати та продавати. Роби добро, бо ти – Людина. Люби свого ближнього, як самого себе! Наскільки є в кожного чуйності до страждань, настільки він Людина. (І. Крамський) На кошти зібрані на ярмарку, ми придбаємо корм та медікаменти  для безпритульних тварин з реабілітаційного центру.

ДИКТАНТ ЄДНОСТІ

Дата створення: 13:00 08.11.2019

19-й радіодиктант національної єдності - До дня української писемності та мови - відбувся сьогодні. Він тривав 20-ть хвилин. Текст – авторський, створений спеціально на замовлення. Диктор, автор шкільних підручників Олександр Авраменко читав його в прямому ефірі. Писали диктант і учні нашої школи.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 09:22 07.11.2019

Протягом Тижня безпеки життєдіяльності проводились виховні години ( 1 клас «Вогонь буває різним»), бесіда про надання першої долікарської допомоги у 10-11кл. , вікторина «Знай правила – захисти себе» (7 клас),конкурс  малюнків у 4 класі на тему «Наша безпека у наших руках», Гра-квест "Подорож стежками здоров'я" у 8-му класі.

Мій вибір – моє майбутнє.

Дата створення: 11:12 23.10.2019

До нас завітали фахівці відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського МРЦЗ Будаква Л.О., Антипенко Г.А..Наші гості розповіли про нові професії.які є необхідними у нашій державі.

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

Дата створення: 11:06 11.10.2019

Учні 1-4-тих класів спробували свої сили у подоланні перешкод. Справжніми випробуваннями стали етапи «Вершники», «Перетягування канату»,«Бій булавами». На станціях «Подоляночка» та «Віночок» малюки пригадали народні традиції та познайомилися з традиційними іграми України. Підсумком свята став гарній настрій.