Екскурсія до ПриватБанку

Дата створення: 11:46 06.06.2019

Сьогодні учні відправилися на екскурсію до відділення  ПриватБанку смт. Близнюки. Це було надзвичайно цікаво. Діти побачили роботу банківської установи зсередини, з фінансово-освітньою програмою ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років – Юніор, дізналися чим відрізняється термінал від банкомату та ще багато нового. І все це у вигляді захоплюючої командної гри… Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами. Сьогоднішня екскурсія пройшла успішно, адже діти отримали нові знання і розширили свій кругозор.

СВЯТО ПЕЧЕНОЇ КАРТОПЛІ

Дата створення: 16:10 05.06.2019

«Відпочивай, розважайся, здоров’я набирайся!» - під таким гаслом розпочався день.  Всі збиралися на екскурсію в природу. Тому спочатку вихователі провели  інструктажі з БЖД під час екскурсії в природу, бесіди «Перша допомога при укусах отруйних комах та кліщів», «Правила пожежної безпеки», а далі на всіх чекала вікторина «Картопля – другий хліб!» та свято печеної картоплі. З великим задоволенням діти смакували печену картоплю, на основі отриманих знань випустили  стіннівки «Все про картоплю» .

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН

Дата створення: 15:40 04.06.2019

4 червня 2019 року, у  пришкільному  таборі "Журавлик" відбувся "День захисту тварин".

ДПА з біології

Дата створення: 10:49 04.06.2019

На ДПА з`явились всі учні  9-го класу. Державна підсумкова атестація з біології розпочалась та закінчилась своєчасно. Атестаційна комісія працювала у повному складі згідно затвердженому списку . Процедуру проведення державної підсумкової атестації було дотримано. ДПА пройшло організовано, без порушень.

ДЕНЬ ГУМОРУ

Дата створення: 14:33 03.06.2019

"День гумору "  у пришкільному таборі відпочинку «Журавлик » пройшов за таким планом: 1.Конкурс на краще читання гуморески. 2. Весела гуморина.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 13:30 31.05.2019

Перше червня – це не тільки перший день літа, це і прекрасне свято дитинства, радості та надії – День захисту дітей. Так, у таборі відпочинку "Журавлик"  разом із сільським клубом(директор Марчук М.Г) було організовано конкурсно-розважальну програму "Хай завжди лунає дитячий сміх". Протягом дня в таборі лунали дитячі мелодії та пісні, було весело і гамірно. Учні грали в ігри, змагалися, розважалися та раділи початку літа. Сподіваємося, що сьогоднішнє свято їм запам'ятається надовго.

ДПА з математики у 9-му класі

Дата створення: 14:00 30.05.2019

На ДПА з`явились всі учні  9-го класу. Державна підсумкова атестація з математики розпочалась та закінчилась своєчасно. Атестаційна комісія працювала у повному складі згідно затвердженому списку . Процедуру проведення державної підсумкової атестації було дотримано. ДПА пройшло організовано, без порушень.

Екскурсія до пожежної частини

Дата створення: 12:00 30.05.2019

30.05.2019 учні  з задоволенням відвідали пожежну частину смт.Близнюки. Дітей цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, побут, розповідь пожежників. На подвір’ї пожежної частини школярів зустріли працівники пожежної частини. З цікавістю учні слухали розповідь пожежників про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, надаючи допомогу потерпілим. Школярі роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання. Діти змогли побачити захисне спорядження пожежників, їх одяг. Учні мали можливість поміряти і одягнути на себе, відчути себе справжнім вогнеборцем. А яке здивування і захоплення викликало у школярів демонстрація практичного заняття пожежників: сирена, виїзд пожежної машини, гасіння умовної пожежі. А потім фото на згадку. Учні залюбки фотографувались у товаристві пожежників, біля машин.

День козацьких розваг

Дата створення: 10:03 30.05.2019

29 травня  в пришкільному таборі «Журавлик» відбувся "День козацьких розваг".

28 травня ДПА з української мови

Дата створення: 09:21 29.05.2019

28 травня 2019 року  стартувала державна підсумкова атестація з української мови  в 9-му класі.Під час проведення якої ніяких порушень не виявлено. Всі здобувачі базової середньої освіти були присутні на державній підсумковій атестації та показали  відповідний рівень знань.