"ДЕНЬ НАВПАКИ"

Дата створення: 09:04 29.05.2019

28 травня у пришкільному таборі з денним перебуванням дітей «Журавлик » пройшов День навпаки і все перевернулось з ніг на голову, адже гаслом дня було «Роби все, щоб було навпаки, незвично і весело».

Дата створення: 08:55 28.05.2019

Швидко спливає час… Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгожданне, сонячне літо. 27 травня  гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Журавлик». Найголовніше для нас – це створення безпечних, якісних умов перебування школярів в пришкільному таборі. Літній відпочинок – це невід’ємна складова частина всієї життєдіяльності дитини, у якій гармонічно поєднуються духовно-естетичні, пізнавальні, моральні чинники.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - 2019

Дата створення: 08:45 28.05.2019

Усміхається весело травень,

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 09:29 20.05.2019

Команда нашої школи прийняла участь у І районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Дана гра проводиться з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині, готовність обороняти рідну землю, бути фізично розвиненим та духовно багатим.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата створення: 08:50 17.05.2019

Одягнімо, друже, вишиванки —

Ми з тобою на одній хвилі

Дата створення: 10:42 13.05.2019

10 травня на центральній площі селища Близнюки за ініціативою членів районної ради старшокласників «Імпульс» відбулося   веселе та драйвове свято танцю «Ми з тобою на одній хвилі!» за участю дитячих  танцювальних колективів    району. Показав своє уміння та творчий підхід у виконанні   запальних вуличних танців і наш коллектив «Альянс».

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата створення: 09:26 10.05.2019

День Пам'яті та примирення, День перемоги для всіх - особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, бабусями і прабабусями, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну/

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Дата створення: 13:47 08.05.2019

Учнями, вчителями, працівниками  нашої школи було проведено прибирання пришкільної території. Всі  працювали завзято і дружно, адже так приємно, коли довкілля  сяє  чистотою і охайністю. Тож давайте не смітити і підтримувати належний порядок.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

Дата створення: 11:25 06.05.2019

НАЙКРАЩІ З КРАЩИХ ПАДАЮТЬ ВІД КУЛЬ, ГРУДЬМИ СВОЇМИ ЗЕМЛЮ ПРИКРИВАЮТЬ СУМНИМ НАБАТОМ В СЕЛАХ І МІСТАХ ЗВУЧАТЬ СЛОВА: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата створення: 10:41 01.05.2019

Кожна людина у своєму житті зіштовхується з багатьма труднощами. Деякі проблеми вона вирішує  не замислюючись, а для подолання інших потрібні певні навички і вміння. Сучасна школа покликана навчити дітей вирішувати життєві ситуації і використовувати набуті знання повсякчас.