«Герої не вмирають – вони назавжди в наших серцях».

Дата створення: 09:14 21.02.2019

Сьогодні у Лукашівській ЗОШ І – ІІІ ступенів імені О.Чепеленка  була проведена лінійка – реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні«Герої не вмирають – вони назавжди в наших серцях». Метою якої було вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, виховувати любов до Батьківщини, сприяти зміцненню патріотичного духу учнів школи, національної гордості, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Окремі учні школи розповіли про страшні ті події у віршованих формах.  Запаливши свічки та хвилиною мовчання було вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Зустріч з воїнами-афганцями.

Дата створення: 12:58 19.02.2019

15 лютого 2019 року в нашій школі проведено захід в рамках патріотичного виховання. Проникливою, хвилюючою стала зустріч учнів школи з колишніми воїнами-афганцями, учасниками бойових дій: Коломійцем Юрієм Миколайовичем, Алерт Анатолієм Івановичем та  матір'ю  нині покійного воїна-афганця Коломійця Ігоря Анатолійовича, Коломієць Марією Данилівною.

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

Дата створення: 11:50 19.02.2019

14.02.2019 року у нашій школі до Дня закоханих було проведено виховний захід учнями 9-го класу на чолі з їхнім класним керівником Зайцевим І.М.. У ході заходу обиралися пари, не лише в романтичному спрямуванні, а й у спортивному батлі. Було дуже цікаво, весело. В процесі обрання пари учасники показали себе різносторонньо: і романтиками, і гумористами та справжніми спортсменами. За підсумками журі ідеальною парою стали Подкопаєв Єгор та Бовкун Софія. Дякуємо всім учасникам!

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ БРИГАД

Дата створення: 10:52 11.02.2019

Щорічно учні нашої школи беруть участь  у районному конкурсі екологічних агітбригад. Не є виключенням і цей рік. 08 лютого 2019 року  у Близнюківському БДЮТ був проведений конкурс екологічних агітбригад на тему: «Моя мала Батьківщина». У конкурсі приймали участь 11 шкіл  нашого району. Команда нашої школи «ОБЕРІГ» в складі Подкопаєва Єгора, Юзифович Діани, Юзифович Руслани, Кривомлинової Юлії, Шурдугайло Діани, Шурдугайло Яни виборола ІІ загальне місце в районі. Побажаємо нашій команді не зупинятися на досягнутому та показувати ще кращі результати!

ВОЛІ НАРОДНОЇ ДЗВІН

Дата створення: 09:45 30.01.2019

29.01.2019 року проведено годину спілкування у 6-му класі, класний керівник Юзифович Я.В. на тему «Волі народної дзвін» до 101 –ї річниці бою під Крутами. Під час спілкування учнів ознайомили з подіями січня 1918 року та трагічною загибеллю студентського куреня під Крутами. Діти з гордістю усідомили цей приклад мужності, відданості, патріотизму, жертовності у боротьбі за незалежність нашої держави.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 12:55 23.01.2019

22 січня у школі відбувся захід присвячений  100-річчю підписання Акту Злуки між ЗУНР і УНР. Класний керівник 9 класу Вовк Н.Л. ознайомила старшокласників із важливими фактами з історії створення незалежної України. Учні взяли участь у вікторині «Рекорди України» та співали патріотичні пісні.

НОВИЙ РІК

Дата створення: 10:51 22.12.2018

Закінчується 2018 рік, а разом з ним і перший семестр навчального року.   З 22 грудня учні підуть відпочивати, але в жодній школі перший семестр не закінчується абияк. Всі учні чекають, коли  відбудеться казково-чарівний новорічний бал-маскарад. Кожна дівчина одіне своє пишне плаття, а хлопці зможуть від душі посміятися на будь-чим, щоб вони не придумали для показу на сцені.  Сьогодні ми отримали масу незабутніх вражень від побаченого, і з твердістю можемо сказати, що наші діти є талантами у виступі на сцені. У концерті були представлені надзвичайно красиві казкові історії придумані самими учнями нашої школи.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 13:30 19.12.2018

19 грудня святкується День Святого Миколая Чудотворця,тож в цей день малеча з нетерпінням чекає цього гостя до себе з подарунками.Щоб принести іскорку казковості , порадувати дітей і привітати їх з цим чудовим святом,  до нас в школу завітав Миколай. Цікаво та весело  пройшло свято Миколая в Лукашівській  школі. Учні 1 – 4 класів  із класними керівниками  підготували чудову літературно-музичну композицію “Миколай іде до нас”. Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. Дітлахи вразили глядачів добре підготовленою програмою , що супроводжувалась бурхливими оплесками. На останок всім дітям було вручено солодощі.

ЗИМА ПРИЙШЛА

Дата створення: 12:50 19.12.2018

14.12.2018 року у 1-му  класі відбулася відкрита виховна година на тему «Зима прийшла». В ході виховної години першокласники пригадували назви зимових місяців, називали ознаки зими, працювали в групах, читали вірші та виконували запальний танок.

Всеукраїнський тиждень права

Дата створення: 14:03 12.12.2018

10 грудня в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.