Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить

Дата створення: 10:24 25.04.2019

25.04.2019  класний керівник 6-го класу Юзифович Яна Вікторівна провела виховний захід на тему : «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить». Мета заходу : навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; розвивати в них потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства.

Візит голови районної державної адміністрації Калашника А.Ф.

Дата створення: 11:23 21.03.2019

Після особистого  прийому громадян голова районної державної адміністрації Анатолій Калашник разом з Лукашівським сільським головою Людмилою Манохою, начальником відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської райдержадміністрації Леонідом Бондаренком відвідали Лукашівську ЗОШ І-ІІІ ст. імені Олега Чепеленка.

Виступ агітбригади ДЮП "Єгор та запальнички"

Дата створення: 11:12 21.03.2019

Весняні канікули розпочалися дуже вдало. Команда ДЮП нашої школи зайняла друге місце в районних змаганнях агітбригад юних пожежних. Ми радіємо успіху наших учасників. Це – Подкопаєв Єгор (9 клас), Кардаш Вікторія  (10 клас), Кардаш Анастасія  (7 клас), Юзифович  Руслана (7 клас), Юзифович  Діана (7 клас), Шурдугайло Діана (7клас). Оригінальний сценарій, артистизм, дотепність, чіткість і згуртованість членів агітбригади вразили і суддів, і глядачів.

СВЯТО 8 Березня

Дата створення: 09:54 13.03.2019

07 березня 2019 року  в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.Учні школи  подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусів, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

Кожна дитина має право

Дата створення: 11:15 27.02.2019

«Кожна дитина має право» - під такою назвою була проведена виховна година у 4 класі,класний керівник Огар К.М. Діти закріпили знання про права та їх обов'язки,повторили правила поводження в школі.

ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ У 1 КЛАСІ

Дата створення: 11:32 25.02.2019

21 лютого у 1-му класі було проведено відкритий тематичний день ( за запитами дітей)  «Що ми знаємо про яблука». Протягом цього дня учні досліджували яблука(Чому яблуко не тоне ? Чому темніє на зрізі ?  Тощо), знайомились з літературними творами, в яких висвітлено цю тему,  слухали музичні композиції та розглядали репродукції картин де також представлена дана тема. В кінці дня діти вчилися малювати  яблука  і  розфарбовувати їх  кольоровими олівцями, а також знайшли «клад» - кошик з яблуками.

«Герої не вмирають – вони назавжди в наших серцях».

Дата створення: 09:14 21.02.2019

Сьогодні у Лукашівській ЗОШ І – ІІІ ступенів імені О.Чепеленка  була проведена лінійка – реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні«Герої не вмирають – вони назавжди в наших серцях». Метою якої було вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, виховувати любов до Батьківщини, сприяти зміцненню патріотичного духу учнів школи, національної гордості, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Окремі учні школи розповіли про страшні ті події у віршованих формах.  Запаливши свічки та хвилиною мовчання було вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Зустріч з воїнами-афганцями.

Дата створення: 12:58 19.02.2019

15 лютого 2019 року в нашій школі проведено захід в рамках патріотичного виховання. Проникливою, хвилюючою стала зустріч учнів школи з колишніми воїнами-афганцями, учасниками бойових дій: Коломійцем Юрієм Миколайовичем, Алерт Анатолієм Івановичем та  матір'ю  нині покійного воїна-афганця Коломійця Ігоря Анатолійовича, Коломієць Марією Данилівною.

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

Дата створення: 11:50 19.02.2019

14.02.2019 року у нашій школі до Дня закоханих було проведено виховний захід учнями 9-го класу на чолі з їхнім класним керівником Зайцевим І.М.. У ході заходу обиралися пари, не лише в романтичному спрямуванні, а й у спортивному батлі. Було дуже цікаво, весело. В процесі обрання пари учасники показали себе різносторонньо: і романтиками, і гумористами та справжніми спортсменами. За підсумками журі ідеальною парою стали Подкопаєв Єгор та Бовкун Софія. Дякуємо всім учасникам!

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ БРИГАД

Дата створення: 10:52 11.02.2019

Щорічно учні нашої школи беруть участь  у районному конкурсі екологічних агітбригад. Не є виключенням і цей рік. 08 лютого 2019 року  у Близнюківському БДЮТ був проведений конкурс екологічних агітбригад на тему: «Моя мала Батьківщина». У конкурсі приймали участь 11 шкіл  нашого району. Команда нашої школи «ОБЕРІГ» в складі Подкопаєва Єгора, Юзифович Діани, Юзифович Руслани, Кривомлинової Юлії, Шурдугайло Діани, Шурдугайло Яни виборола ІІ загальне місце в районі. Побажаємо нашій команді не зупинятися на досягнутому та показувати ще кращі результати!