ВОЛІ НАРОДНОЇ ДЗВІН

Дата створення: 09:45 30.01.2019

29.01.2019 року проведено годину спілкування у 6-му класі, класний керівник Юзифович Я.В. на тему «Волі народної дзвін» до 101 –ї річниці бою під Крутами. Під час спілкування учнів ознайомили з подіями січня 1918 року та трагічною загибеллю студентського куреня під Крутами. Діти з гордістю усідомили цей приклад мужності, відданості, патріотизму, жертовності у боротьбі за незалежність нашої держави.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 12:55 23.01.2019

22 січня у школі відбувся захід присвячений  100-річчю підписання Акту Злуки між ЗУНР і УНР. Класний керівник 9 класу Вовк Н.Л. ознайомила старшокласників із важливими фактами з історії створення незалежної України. Учні взяли участь у вікторині «Рекорди України» та співали патріотичні пісні.

НОВИЙ РІК

Дата створення: 10:51 22.12.2018

Закінчується 2018 рік, а разом з ним і перший семестр навчального року.   З 22 грудня учні підуть відпочивати, але в жодній школі перший семестр не закінчується абияк. Всі учні чекають, коли  відбудеться казково-чарівний новорічний бал-маскарад. Кожна дівчина одіне своє пишне плаття, а хлопці зможуть від душі посміятися на будь-чим, щоб вони не придумали для показу на сцені.  Сьогодні ми отримали масу незабутніх вражень від побаченого, і з твердістю можемо сказати, що наші діти є талантами у виступі на сцені. У концерті були представлені надзвичайно красиві казкові історії придумані самими учнями нашої школи.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 13:30 19.12.2018

19 грудня святкується День Святого Миколая Чудотворця,тож в цей день малеча з нетерпінням чекає цього гостя до себе з подарунками.Щоб принести іскорку казковості , порадувати дітей і привітати їх з цим чудовим святом,  до нас в школу завітав Миколай. Цікаво та весело  пройшло свято Миколая в Лукашівській  школі. Учні 1 – 4 класів  із класними керівниками  підготували чудову літературно-музичну композицію “Миколай іде до нас”. Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. Дітлахи вразили глядачів добре підготовленою програмою , що супроводжувалась бурхливими оплесками. На останок всім дітям було вручено солодощі.

ЗИМА ПРИЙШЛА

Дата створення: 12:50 19.12.2018

14.12.2018 року у 1-му  класі відбулася відкрита виховна година на тему «Зима прийшла». В ході виховної години першокласники пригадували назви зимових місяців, називали ознаки зими, працювали в групах, читали вірші та виконували запальний танок.

Всеукраїнський тиждень права

Дата створення: 14:03 12.12.2018

10 грудня в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.

СВЯТО КАТЕРИНИ

Дата створення: 10:05 07.12.2018

7 грудня в ЛЗОШ І - ІІІ ст. ім. О.Чепеленка відбулося свято «На святу Катерину  ховайся під перину!». Організували і провели дійство учні 7 класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Подкопаєвої Юлії Вікторівни. Глядачі мали змогу поринути в атмосферу вечорниць. Щирим сміхом залився зал від появи на сцені господині та її куми, роль яких вміло зіграли Юзифович Діана та Юзифович Руслана.        Присутні на вечорницях дівчата   з таємничістю ворожили на свою долю, а хлопці веселили дівчат дотепними жартами. Все свято супроводжувалось виконанням українських народних пісень.    На вечорниці завітало багато гостей. Кожен мав змогу поласувати смачними пиріжками. Все проходило так, як дійсно колись проводили вечорниці наші пращури.

Конкурс «Військово-патріотичної пісні»

Дата створення: 09:49 07.12.2018

6 грудня в нашій школі традиційно до Дня Збройних сил України проходив конкурс «Військово-патріотичної пісні» серед учнів 5-11 класів.     Під час конкурсу для присутніх лунали сучасні патріотичні пісні. Атмосфера в залі була охоплена патріотичними почуттями, а зі сцени в кінці свята пролунали привітання всім чоловікам-захисникам з нагоди свята.     Переможцями конкурсу стали всі учні.

Добро дій, добро твори, до людей з добром іди.

Дата створення: 09:19 03.12.2018

Учні та вчителі нашої школи активно долучилися до проекту «Діти-дітям» щодо надання допомоги дітям, Луганської та Донецької областей. Було зібрано і передано  книги, канцелярські товари, листи, малюнки з побажаннями миру.

«Природа в загадках,прислів’ях,приказках та віршах»

Дата створення: 11:38 29.11.2018

Відкрита виховна година у 2 класі на тему: «Природа в загадках,прислів’ях,приказках та віршах». Провела вчитель початкових класів - Жирова Лідія Іванівна. Під час проведення виховної години поширено знання учнів про живу і неживу природу.