Короновірусна інфекція (7 порад)

Дата створення: 09:10 06.03.2020

Захід "SPRING"

Дата створення: 12:28 03.03.2020

3 березня вчитель Олексенко О.В. провела предметний захід з англійської мови присвячений зустрічі весни. Учні 1-7 класів відповідали на запитання вікторини, брали участь у конкурсах, співали англійські пісні та танцювали. Найактивніші учасники отримали призи.

ЗМАГАННЯ З ШАШОК ТА ШАХМАТ.

Дата створення: 15:46 28.02.2020

28 лютого відбулися районні змагання з шашок та шахмат серед хлопчиків та дівчаток. Команда Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Чепеленка виборола ІІ місце. Вітаємо переможців. Так тримати!!!

ОБЕРЕЖНО! КОРОНОВІРУС

Дата створення: 09:11 28.02.2020

З метою профілактики та недопущення розповсюдження серед населення Близнюківського району захворювань , спричинених новим коронавірусом, та на виконання листа Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 26.02.2020 Вн-4.3/11/20, та листа Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Близнюківського районного управління від 27.02.2020 № 16.0/16.2 у Лукашівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Чепеленка 28.02.2020 року було проведено бесіди з учнями 1-4 класів, профілактичний захід у 5-11 класах «Як знизити ризик інфікування коронавірусом?» вчителем біології Вовком В.І., ознайомлено з пам’яткою кухаря Коломієць Т.Ф., розміщено інформаційні матеріали на стенді та ознайомлено з ними батьків. Крім того на шкільному сайті опубліковано матеріали щодо профілактики недопущення розповсюдження серед населення небезпечної хвороби.

ХТО ЗВЕРХУ

Дата створення: 16:58 11.02.2020

Напередодні дня Святого Валентина було проведено розважальну програму "Хто зверху?", яку підготували представники учнівської ради старшокласників Подкопаєв Єгор та Коваленко Світлана. Вони досить органічно вписались в образ відомих телевізійних ведучих і вели програму весело, не вимушено, що дало нам змогу побачити їх з іншого боку. Гравці ж команд були дуже веселі, звичайно ж сперечались, хто з них кращий, вигукували всім відомі "мужики" та "дівчата", а також бурхливо реагували на перемогу протилежної статі в кожному з конкурсів. Один конкурс змінював інший, а в бонусних запитаннях команда хлопців майже кожного разу відповідала з точністю до 5-7%. Суперечки, "розборки" з членами журі, дискваліфікації : ) - все було в цей день. Час пролетів непомітно конкурс закінчився перемогою чоловічої статі, але дівчата зовсім не проти такого результату, адже, перш за все, саме хлопці з їх розумовими якостями та фізичними можливостями будуть захищати тендітних і ніжних дівчат, стануть опорою для них. Тож, хай будет так і вітаємо хлопців з перемогою!

настільний теніс

Дата створення: 09:37 05.02.2020

31 січня  2020 року  в смт. Близнюки   відбулись змагання з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Близнюківського району. У змаганнях брали участь 11 команд.

Негативний вплив шкідливих звичок на молодий організм

Дата створення: 08:46 05.02.2020

Багато людей нерозумно і довго випробовують стійкість свого організму, коли зловживають алкоголем, палять або вживають наркотики. Лише, коли люди починають хворіти на важкі, часом невиліковні хвороби,  тоді вони хочуть звільнитися від своїх шкідливих звичок, проте буває запізно. «Негативний вплив шкідливих звичок на молодий організм» — таку назву мала виховна година, яка була проведена вчителем зарубіжної літератури Процун Т.С. з учнями 11-го класу. З підлітками було обговорено питання щодо причин, які спонукають до вживання наркотиків, алкоголю, тютюнопаління та проведено анкетування. У ході роботи особливу увагу школярів звернуто на профілактику негативних явищ, адже їх краще попередити, аніж потім боротися з наслідками.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата створення: 16:08 29.01.2020

В  День пам’яті Героїв Крут,  в Лукашівській ЗОШ І – ІІІ ст. імені О.Чепеленка   з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого пройшли такі заходи : лінійка – реквієм : « Трагедія , подвиг , пам’ять»  , уроки історії для 10 – 11 кл. « Битва під Крутами : вони були такими молодими…» , години спілкування «Пам’яті тридцяти» , «Коли стають до зброї діти…».

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:39 22.01.2020

22.01.2020 року у бібіліотеці було проведено захід присвячений відзначенню Дня соборності України. Бібліотекар Вовк Н.Л. підготувала тематичну виставку літератури та фотоматеріалів, ознайомила учнів із історією виникнення свята, із цікавими фактами про Україну. Учні переглянули відео презентацію, активно відповідали на питання вікторини.

Новий рік у нашій школі

Дата створення: 10:19 26.12.2019

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі.