Мітинг - реквієм в селі Миролюбівка

Дата створення: 12:47 14.09.2019

Мітинг – реквієм , присвячений приїзду нащадків загиблого у роки Великої Вітчизняної війни Кокінова Молдахана. В село Миролюбівка приїхали племінники з Казахстану Беккази Омарули та Сеіткази Кокінов, щоб вшанувати пам'ять про свого дядька, який загинув на території Близнюківщини у 1941 році.

"ОЗДОРОВЧА ГІМНАСТИКА"

Дата створення: 16:41 04.09.2019

04.09.2019 року на базі Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. О.Чепеленка Близнюківський Будинок дитячої та юнацької творчості відкрив гурток «Оздоровча гімнастика». До гуртка зараховано 19 учнів , 5-11 класів. Керівник гуртка - Подкопаєва Ю.В.. Основні завдання: навчити принципам здорового способу життя,розвивати фізичні якості та творчі здібності гуртківців, покращити фізичний стан за допомогою вправ.

ДЕНЬ ЗНАНЬ 2019

Дата створення: 09:31 01.09.2019

Найсвітліша дорога в світі —

ЗАКРИТТЯ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ

Дата створення: 14:23 13.06.2019

Ось і скінчив свою роботу літній пришкільний табір з денним перебуванням «Журавлик». Впродовж 14 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах. Дозвілля було насиченим, цікавим . На закінчення діти висловили свої враження від перебування в таборі, створили колажі на тему «Табір, прощавай!» та виявили бажання наступного року знову відвідати наш табір.

ДЕНЬ КАЗКИ

Дата створення: 08:48 12.06.2019

Діти дуже люблять слухати казки, а дорослі з великим задоволенням розповідають, читають їх дітям. Казка жила, живе і вічно буде жити. Вона буде існувати стільки, скільки будуть жити люди.       Цікаво і змістовно 11 червня  пройшов День казки у пришкільному таборі «Журавлик». Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілися з їх героями і, звичайно, побачили  як вкотре  добро перемагає зло. Спочатку діти брали активну участь у казковій вікторині «У світі казки чарівної». Цікаво і весело відбулась музична гра  «Відгадай, з якого мультфільму пісня?» та «Відгадай казку за смайликом», «Вгадай чий казковий голос?»

ДЕНЬ МОДИ

Дата створення: 14:41 10.06.2019

10.06.2019 у нашому таборі був День моди, під час якого діти розробляли нові моделі одягу з природного матеріалу та капелюшки "Літня фантазія". День був насиченим та цікавим, і закінчився дискотекою"Танцюй ,як я!".

ДЕНЬ ІНДІАНЦІВ

Дата створення: 15:12 07.06.2019

Ми – індіанці, кращі за всіх!

Екскурсія до ПриватБанку

Дата створення: 11:46 06.06.2019

Сьогодні учні відправилися на екскурсію до відділення  ПриватБанку смт. Близнюки. Це було надзвичайно цікаво. Діти побачили роботу банківської установи зсередини, з фінансово-освітньою програмою ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років – Юніор, дізналися чим відрізняється термінал від банкомату та ще багато нового. І все це у вигляді захоплюючої командної гри… Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами. Сьогоднішня екскурсія пройшла успішно, адже діти отримали нові знання і розширили свій кругозор.

СВЯТО ПЕЧЕНОЇ КАРТОПЛІ

Дата створення: 16:10 05.06.2019

«Відпочивай, розважайся, здоров’я набирайся!» - під таким гаслом розпочався день.  Всі збиралися на екскурсію в природу. Тому спочатку вихователі провели  інструктажі з БЖД під час екскурсії в природу, бесіди «Перша допомога при укусах отруйних комах та кліщів», «Правила пожежної безпеки», а далі на всіх чекала вікторина «Картопля – другий хліб!» та свято печеної картоплі. З великим задоволенням діти смакували печену картоплю, на основі отриманих знань випустили  стіннівки «Все про картоплю» .

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН

Дата створення: 15:40 04.06.2019

4 червня 2019 року, у  пришкільному  таборі "Журавлик" відбувся "День захисту тварин".