День спорту

Дата створення: 16:22 14.06.2018

"День спорту" у таборі "Журавлик" розпочався на шкільному майданчику з традиційної ранкової гімнастики. Далі відбулося представлення команд та розпочалися малі олімпійські ігри. Цей день сприяв збереженню та зміцненню здоров'я дітей, формуванню пізнавальних інтересів про історію й розвиток спорту.

ДЕНЬ КАЗКИ

Дата створення: 13:04 13.06.2018

15 червня 2018 року в пришкільному таборі "Журавлик " проходив День казки.Вихованці загонів підготували чудові інсценізації народних казок. Була проведена вікторина «У світі казки чарівної», конкурс малюнків «Моя улюблена казка»

ДЕНЬ МОДИ

Дата створення: 12:30 12.06.2018

Сьогодні в пришкільному таборі "Журавлик" відбувся справжній показ мод. Діти власноруч виготовляли костюми, сукні, різноманітні аксесуари із підручних засобів.

ВРУЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

Дата створення: 11:48 12.06.2018

8 червня  2018 року,відповідно до рішення педагогічної ради №8 від 08.06.2018 року було вручено свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 9-го класу. Зі словами привітання до дев'ятикласників звернулися директор школи Лисенко О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Куряча Л.О., класний керівник Вовк Н.Л..

День народознавства

Дата створення: 11:47 11.06.2018

Сьогодні 11.06.2018 року у пришкільному таборі «Журавлик" пройшов день народознавтва.

ДЕНЬ ІНДІАНЦІВ

Дата створення: 13:41 08.06.2018

8 червня 2018 року у таборі відпочинку «Журавлик» проходив «День індіанців» . Цей день розпочався з цікавої розповіді про життя індіанців . Діти виготовили костюми, зброю з підручних матеріалів, «полювали»  на оленя, влучали в ціль, танцювали. День був насиченим цікавими фактами із життя індіанців.

КАРТОПЛЯНІ ПОСИДЕНЬКИ

Дата створення: 10:35 07.06.2018

Із нетерпінням діти табору чекали «Дня Картопляних посиденьок». Цього дня всі охочі прийняли участь у вікторині «Картопля – другий хліб», розгадували ребуси, співали веселі частівки про картоплю, випустили стіннівки «Все про картоплю», грали в ігри. На завершення вчителями школи було розведено багаття, спечено картоплю, якою діти посмакували.

ДПА з географії

Дата створення: 10:24 07.06.2018

Іспит з географії завершує ДПА в 9-му класі. Учні мають продемонструвати свої теоретичні знання виконуючи тестові завдання та практичні навики роботи з контурною картою.

ДЕНЬ ТВАРИН

Дата створення: 12:20 06.06.2018

6 червня 2018 року, у Лукашівському  пришкільному оздоровчому таборі з денним перебуванням "Журавлик" пройшло під девізом "День захисту тварин". Спочатку дітлахи прийняли участь у інтерактивній грі "Тварини Червоної книги", яку провели вчителі Вовк Н.Л. та Вовк В.І., пізніше відбувся  конкурс  малюнків про тварин, а під час музичного вернісажу активно згадували пісні, в яких йдеться про тварин та птахів. Кожен захисник тварин повинен бути сильним і здоровим, тож закінчився цей день спортивними розвагами.

ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата створення: 12:02 05.06.2018

Ось і промайнув ще один цікавий і насичений день у пришкільному таборі «Журавлик».Уже доброю традицією стало відзначати День Європи. Діти переглянули відео сюжети, присвячені історії ЄС та державам, які входять до його складу. Учні відеоподорожували Німеччиною,Великобританією та Польщею. День Європи завершився дискотекою європейських хітів.