Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Олега Чепеленка
Близнюківської районної ради Харківської області

Новини

ДПА з географії

Дата створення: 10:24 07.06.2018

Іспит з географії завершує ДПА в 9-му класі. Учні мають продемонструвати свої теоретичні знання виконуючи тестові завдання та практичні навики роботи з контурною картою.

ДЕНЬ ТВАРИН

Дата створення: 12:20 06.06.2018

6 червня 2018 року, у Лукашівському  пришкільному оздоровчому таборі з денним перебуванням "Журавлик" пройшло під девізом "День захисту тварин". Спочатку дітлахи прийняли участь у інтерактивній грі "Тварини Червоної книги", яку провели вчителі Вовк Н.Л. та Вовк В.І., пізніше відбувся  конкурс  малюнків про тварин, а під час музичного вернісажу активно згадували пісні, в яких йдеться про тварин та птахів. Кожен захисник тварин повинен бути сильним і здоровим, тож закінчився цей день спортивними розвагами.

ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата створення: 12:02 05.06.2018

Ось і промайнув ще один цікавий і насичений день у пришкільному таборі «Журавлик».Уже доброю традицією стало відзначати День Європи. Діти переглянули відео сюжети, присвячені історії ЄС та державам, які входять до його складу. Учні відеоподорожували Німеччиною,Великобританією та Польщею. День Європи завершився дискотекою європейських хітів.

ДПА з математики

Дата створення: 09:48 05.06.2018

9 клас сьогодні складає ДПА з математики. Вчитель Коломієць Л.Ф. та члени екзаменаційної комісії розпочали іспит.

Козацькі розваги

Дата створення: 11:41 04.06.2018

Ми все частіше й частіше повертаємося до історії нашої держави, її минулого. Сьогодні в таборі ми спробували відтворити традиції козаків, саме сьогодні - «День козацьких розваг». Загони брали участь у різноманітних конкурсах,а саме: конкурс української пісні, конкурс українського танцю, кулінарний ринг ( ліплення та варіння вареників)

Святково-розважальна програма до Дня захисту дітей

Дата створення: 16:10 01.06.2018

1 червня 2018 року у смт. Близнюки відбулась святково-розважальна програма до Дня захисту дітей. На святі були присутні всі учні пришкільного табору з денним перебуванням «Журавлик» при Лукашівській загальноосвітній школі І – ІІІ ст..імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області.Свято стартувало зі святкового концерту, в якому брали участь дитячі колективи .Офіційну частину програми було розпочато з привітання заступника голови районної державної адміністрації Ляпкало О.В. та щирих побажань начальника відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА Бондаренко Л.В..У День захисту дітей площа біля Будинку культури  перетворилася  на осередок радощів та позитивних емоцій. Усюди було чути дитячий сміх..   До уваги батьків та дітей були представлені численні майстер-класи з ліплення, відбувся конкурс «Малюнок на асфальті».

Семінар-тренінг з медіаосвіти для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 09:55 01.06.2018

30-31 травня 2018 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся семінар-тренінг з медіаосвіти для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти «Критичне мислення та медіаграмотність у початковій школі». Однією з учасників заходу стала Куряча Л.О.- заступник директора з навчально-виховної роботи Лукашівської ЗОШ І – ІІІ ст.. імені Олега Чепеленка. Всі слухачі семінару отримали сертифікати.

Прекрасне свято дитинства, радості та надії - третій день табірної зміни

Дата створення: 14:20 31.05.2018

 Прекрасне свято дитинства, радості та надії – День захисту дітей. Лукашівський будинок культури, Лукашівська сільська рада ретельно продумали програму святкового дня і спланували його так, щоб він видався цікавим та багатим на приємні несподіванки, щоб у ході проведення різноманітних заходів кожна дитина могла проявити свої вміння, здібності і таланти та отримати масу позитивних емоцій. Протягом дня лунали дитячі мелодії та пісні, було весело і гамірно. Учні грали в ігри, змагалися, розважалися та раділи початку літа. Сподіваємося, що сьогоднішнє свято їм запам'ятається надовго.

ДРУГИЙ ДЕНЬ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ

Дата створення: 12:16 30.05.2018

Другий день табірної зміни розпочався з конкурсної програми «Навпаки», де всі активно прийняли участь:

ДПА з української мови у 9-му класі

Дата створення: 09:57 30.05.2018

О 9 00 розпочалося ДПА з української мови в 9 класі. Вчитель Олексенко О.В. ознайомила учнів з інструкцією щодо проведення ДПА. На іспит з'явилися всі учні.