Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 17:50 18.05.2018

18 травня 2018 року  відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Організували та провели змагання відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської  РДА спільно з районним Будинком дитячої творчості. У грі взяла участь команда (рій) нашої школи «Нащадки козаків». Після урочистого відкриття команди змагалися на етапах «Ватра», «Відун», «Впоряд», «Перетягування линви», «Лава на лаву», «Рятівник», «Добре діло».

Квітка пам'яті.

Дата створення: 10:25 18.05.2018

У кабінеті інформатики зацвів кактус. Цю рослину кілька років тому висадив і доглядав колишній вчитель, Народний герой України Чепеленко О.О.. Вперше кактус зацвів тоді , коли Олег Олександрович перебував в зоні АТО і навідався в рідну школу під час відпустки. З того часу на рослині щороку з'являється на одну квітку більше, наче нагадування про те, скільки вже немає з нами Олега Олександровича. І саме в травні, коли народився Олег і коли в нашій школі відзначається день його пам'яті, розквітає "його" кактус, як згадка про світлу людину.

Заняття з вогневої підготовки.

Дата створення: 10:16 18.05.2018

В рамках проведення навчально-польових зборів з юнаками в 2018 році та з метою забезпечення виконання навчальної програми курсу "Захист Вітчизни" 17 травня 2018 року учні 11 - го класу нашої школи проходили заняття з вогневої підготовки з практичним виконанням початкової вправи навчальних стрільб із АК - 74(вдень) на військовому стрільбищі смт.Домаха.

"Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі"

Дата створення: 13:06 17.05.2018

17 травня -  День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу , навчання або просто на прогулянку. До того ж, у різних містах України та світу проводять тематичні акції,паради, виставки.Одному з видів українського народного мистецтва - вишівці було присвячено свято, яке провели вчителі початкових класів Куряча Л.О. і Огар К.М.. В ході заходу діти полинули в прекрасний світ народної вишивки, дізналися більше про традиції,обряди,культуру,історію українського народу.

Моніторингова комісія

Дата створення: 12:40 14.05.2018

Моніторингова комісія у складі з представників районного відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА, Близнюківського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, Близнюківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, які перевірили якісну підготовку до організації оздоровлення дітей влітку 2018 року та надали відповідні рекомендації.

Свято "Прощавай , Букварику!"

Дата створення: 10:10 14.05.2018

Урочистості відбулися у святково прикрашеному класі, до якого завітали батьки, родичі діточок, а також їхні друзі. Кожен учень презентував певну літеру української абетки та розповідав віршик. А згодом діточки співали пісень, кружляли у веселому танку, відгадували загадки. І звісно, до першокласників особисто завітали Буквар та його друзі, яким він передав естафету знань, - Читанка, Математика та Українська мова.Свято "Прощавай, Букварику!" було яскравим, насиченим і пролетіло непомітно. У нагороду за старання та артистизм школярі отримали щедрі оплески глядачів та солодкий приз.Захід підготувала вчитель Жирова Лідія Іванівна.

9 травня - День пам'яті та примирення

Дата створення: 17:50 09.05.2018

Минають роки, все далі відходять грізні і важкі роки війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах:"Ніхто не забутий,ніщо не забуто!". Можливість мирно жити дісталась страшною ціною мільйонів життів. Тому прийдешні покоління мають завжли пам'ятати ратний подвиг ветеранів. Щороку 8 травня на території Лукашівської сільської ради в одному із сіл проходить   смолоскипна хода, на яку збираються майже всі жителі, щоб вшанувати пам'ять про тих,хто ціною свого життя подарував нам це свято. Цього року це було в с.Катеринівка.

В рамках акції "За чисте довкілля"

Дата створення: 10:34 07.05.2018

05.05.2018 року в рамках акції "За чисте довкілля" учні та вчителі школи привели в належний вигляд шкільну територію, висадили квіти (12 видів), які прикрашатимуть навчальний заклад все літо.

Районний конкурс читців, присвяченого Дню Перемоги.

Дата створення: 09:27 07.05.2018

Учні школи прийняли участь у районному конкурсі читців, присвяченому Дню Перемоги "Пам'ятає врятований світ..."

"Ой, не ріж косу!"

Дата створення: 09:20 07.05.2018

У п'ятому класі проведено виховний захід на тему :"Ой, не ріж косу!". Метою якого було вшанування дівочої коси, як символа честі, гідності, краcи, а також сформувати уявлення про українські звичаї, виховувати повагу до жінки-матері, та розвивати естетичний смак дівчаток та хлопчиків.