Інформація про освітній заклад

про Лукашівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст.імені Олега Чепеленка

Рік заснування

Школу засновано у 1976 році.

Директор ЗНЗ

З 2017 року директором закладу працює Лисенко О.М., який має  вищу  освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж  13 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 60, з них: 1-4 класи —28 учнів, 5-9 класи — 22 учня, 10-11 класи — 10 учнів. Випускників 9 класу — 0 учнів, 11 класу – 5 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2019/2020 н.р.8 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-11 класів обрали профіль  української  філології.

Педагогічний колектив

Працює 15 педагогів, з них:

11 осіб мають вищу освіту,   4— середню спеціальну, - середню.

За кваліфікаційною категорією: 2 - вчителі «вищої категорії»,

8 – «І категорії»,  1 – «ІІ категорії», 4  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 35учнів (58% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно ( 17 учнів (59%) 1-4 класів, 18 учнів пільгового контингенту . Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 10.00грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією теми «Формування предметних компетентностей учнів, необхідних для самореалізації в суспільстві в умовах інтеграції до європейського освітнього простору через неперервне вдосконалення рівня професійної компетентності педагогів»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 24 учня, 1 вчитель з 4 населених пунктів (с. Степове, с.Водяне, с. Ладне, с. Катеринівка, с. Новоукраїнка)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 класних  кімнат,   спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує  3561  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

• районний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року – 2018» на тему «Голуб лісовий» - ІІІ місце, Подкопаєв Єгор;
  • районний конкурс дитячих малюнків «Наша мрія – вода чиста, земля красива» - ІІІ місце, Юзифович Діана, учениця 7 класу ;
  • районна виставка плакатів до міжнародного дня боротьби зі СНІДом «Спасибі – НІ!» - І місце, Подкопаєв Єгор, учень 9 класу;
  •   районний конкурс «Новорічна різдвяна писанка»- ІІ місце, колективна робота;
  • районний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім» - ІІ місце;
  • районний фестиваль дружин юних пожежних дружин – ІІ місце;
  • районний вернісаж дитячої творчості, присвяченого 33 річниці Чорнобильської катастрофи – І місце, Матяж Артем.