Інформація про заклад
Рік заснування |
Школу засновано у 1976 році. |
Директор ЗНЗ |
З 2017 року директором закладу працює Лисенко О.М., який має вищу освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж 13 років. |
Контингент учнів |
Всього учнів – 62, з них: 1-4 класи — 30 учнів, 5-9 класи — 26 учнів, 10-11 класи — 6 учнів. Випускників 9 класу — 9 учнів, 11 класу –6 учнів. Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2021/2022 н.р.6чол. |
Мова навчання |
Українська |
Профільне навчання |
Учні 10-11 класів обрали профіль української філології. |
Педагогічний колектив |
Працює 13 педагогів, з них: 10 осіб мають вищу освіту, 3— середню спеціальну, - середню. За кваліфікаційною категорією: 2 - вчителі «вищої категорії», 10 – «І категорії», 3 – «спеціаліст». |
Забезпечення харчуванням |
У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів пільгового контингенту . Решта учнів харчується за батьківські кошти. . |
Творчий потенціал |
Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією теми «Формування предметних компетентностей учнів, необхідних для самореалізації в суспільстві в умовах інтеграції до європейського освітнього простору через неперервне вдосконалення рівня професійної компетентності педагогів» |
Підвіз учнів |
Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи підвозяться 30 ученів, 1 вчитель з 5 населених пунктів (с. Степове, с.Водяне, с. Ладне, с. Катеринівка с.Новоукраїнка) |
Матеріально-технічне забезпечення |
До послуг учнів 12 класних кімнат, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека. За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК). Бібліотечний фонд нараховує 4062 примірників художньої та навчальної літератури. |
Досягнення учнів |
І місце в районному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста »; І місце в районному етапі конкурсу «Різдвяна писанка»; І місце в районному етапі конкурсу плакатів до Міжнародного дняборотьби зі СНІДом «Спасибі – ні! |