Інформація про заклад

Рік заснування

Школу засновано у 1976 році.

Директор ЗНЗ

З 2017 року директором закладу працює Лисенко О.М., який має  вищу  освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж  13 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 62, з них: 1-4 класи — 30 учнів, 5-9 класи — 26 учнів, 10-11 класи — 6 учнів. Випускників 9 класу — 9 учнів, 11 класу –6 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2021/2022 н.р.6чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-11 класів обрали профіль  української  філології.

Педагогічний колектив

Працює 13 педагогів, з них:

10 осіб мають вищу освіту,   3— середню спеціальну, - середню.

За кваліфікаційною категорією: 2 - вчителі «вищої категорії»,

10 – «І категорії»,   3  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів пільгового контингенту . Решта учнів харчується за батьківські кошти. .

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією теми «Формування предметних компетентностей учнів, необхідних для самореалізації в суспільстві в умовах інтеграції до європейського освітнього простору через неперервне вдосконалення рівня професійної компетентності педагогів»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 30  ученів, 1 вчитель з 5 населених пунктів (с. Степове, с.Водяне, с. Ладне, с. Катеринівка с.Новоукраїнка)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 класних  кімнат,   спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує 4062 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

І місце в районному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста »; І місце в районному етапі конкурсу «Різдвяна писанка»; І місце в районному етапі конкурсу  плакатів до Міжнародного дняборотьби зі СНІДом «Спасибі – ні!

ЛУКАШІВСЬКА ЗОШ І - ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ОЛЕГА ЧЕПЕЛЕНКА БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)