ДЕНЬ КАЗКИ

Діти дуже люблять слухати казки, а дорослі з великим задоволенням розповідають, читають їх дітям. Казка жила, живе і вічно буде жити. Вона буде існувати стільки, скільки будуть жити люди.
      Цікаво і змістовно 11 червня  пройшов День казки у пришкільному таборі «Журавлик». Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілися з їх героями і, звичайно, побачили  як вкотре  добро перемагає зло. Спочатку діти брали активну участь у казковій вікторині «У світі казки чарівної». Цікаво і весело відбулась музична гра  «Відгадай, з якого мультфільму пісня?» та «Відгадай казку за смайликом», «Вгадай чий казковий голос?»

Найемоційніше реагували діти на казки, які були показані кожним загоном. «Івасик -Телесик» - таку назву мала казка ІІ загону, «Гадке каченя» таку казку представив І загін,

Швидко промайнув час, але зустріч з новими казками продовжиться і далі. Казки ідуть по світу, живуть серед нас, виховують і вчать, як треба жити по правді.