Урок з безпеки дорожнього руху

Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи  з цього питання завжди актуальні в закладах освіти.

З метою підвищення безпеки учасників освітнього процесу в рамках всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що відбувається за ініціативою ООН  в Лукашівському ліцеї імені Олега Чепеленка,  21 травня 2021 року, був проведений  Єдиний  національний урок з безпеки дорожнього руху  «Безпечна дорога додому»  з використанням тестів,  відеопрезентацій, тренінгів,  навчальних мультфільмів. Завдяки уроку діти більше дізналися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Ми побачили, що учні володіють навичками поведінки на вулиці, на дорозі. Вчителями  були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, інтерактивні з урахуванням  вікових особливостей учнів.Урок поглибив знання дітей у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок , поглибленню знань з Правил дорожнього руху.