ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

Випускники-2020 – це здобувачі освіти, які стали першими в історії, хто завершив школу онлайн.

Пандемія коронавірусу загнала всіх нас у карантинні рамки, але на часі випуск наших одинадцятикласників. А випуск – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Це знакова, довгоочікувана подія для всіх учнів, той день, коли можна сміливо сказати: «Прощай рідна альма-матір! Вітаю тебе світ!»

Проведення таких заходів передавалося з покоління в покоління і стало доброю традицією. І лише враховуючи реалії сьогодення, ми, на жаль, не можемо провести врочисті святкування та шкільні вечори. Проте, не зраджуючи шкільним традиціям, сьогодні 23.07.2020 року в приміщенні школи відбулося хоч не врочисте, але тепле, по-домашньому родинне, вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2020 року.