Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

День визволення Близнюківщини від фашистсько-німецьких загарбників

78 років тому, у вересневі дні 1943 року, землі Близнюківщини були остаточно звільнені від фашистської окупації і прийшов на наші землі такий довгоочікуваний  та дорогоцінний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя.

Кожного року  16 вересня  відзначає День визволення Близнюківщини від фашистських  загарбників.

Лукашівська філія відзначила цю визначну дату   спортивним пробігом по головній вулиці села, мітингом з покладанням квітів до Стели загиблим воїнам -  визволителям. Вчителі, учні, технічний персонал школи та працівники Лукашівського СБК взяли активну участь в урочистих заходах , присвячених Дню визволення Близнюківщини від фашистських загарбників.