Екскурсія до ПриватБанку

Сьогодні учні відправилися на екскурсію до відділення  ПриватБанку смт. Близнюки. Це було надзвичайно цікаво. Діти побачили роботу банківської установи зсередини, з фінансово-освітньою програмою ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років – Юніор, дізналися чим відрізняється термінал від банкомату та ще багато нового. І все це у вигляді захоплюючої командної гри… Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами. Сьогоднішня екскурсія пройшла успішно, адже діти отримали нові знання і розширили свій кругозор.