26 лютого- День початку кримського спротиву

В  КЗ «Лукашівський ліцей імені Олега Чепеленка Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області» з 22.02.2021 по 26.02.2021року відбулися заходи приурочені до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Бібліотекар закладу Вовк Н.Л. підготувала виставку науково-популярної та історичної літератури про Крим  та ознайомила з нею учнів школи.

Класний керівник 6-го класу Коломієць Л.Ф.  провела  годину спілкування «Автономна Республіка Крим: традиції, культура, релігія». Учні початкових класів намалювали малюнки на тему: «Крим - це Україна. Фільм «Чужа молитва» переглянули учні 8-11класів. Усний журнал на тему: « 26 лютого- День початку кримського спротиву» провела з учнями класний керівник 9-го класу Подкопаєва Ю.В.