Святково-розважальна програма до Дня захисту дітей

1 червня 2018 року у смт. Близнюки відбулась святково-розважальна програма до Дня захисту дітей. На святі були присутні всі учні пришкільного табору з денним перебуванням «Журавлик» при Лукашівській загальноосвітній школі І – ІІІ ст..імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області.Свято стартувало зі святкового концерту, в якому брали участь дитячі колективи .Офіційну частину програми було розпочато з привітання заступника голови районної державної адміністрації Ляпкало О.В. та щирих побажань начальника відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА Бондаренко Л.В..У День захисту дітей площа біля Будинку культури  перетворилася  на осередок радощів та позитивних емоцій. Усюди було чути дитячий сміх..   До уваги батьків та дітей були представлені численні майстер-класи з ліплення, відбувся конкурс «Малюнок на асфальті».