Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Олега Чепеленка
Близнюківської районної ради Харківської області

Новини

ЗАКРИТТЯ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ

Дата створення: 14:23 13.06.2019

Ось і скінчив свою роботу літній пришкільний табір з денним перебуванням «Журавлик». Впродовж 14 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах. Дозвілля було насиченим, цікавим . На закінчення діти висловили свої враження від перебування в таборі, створили колажі на тему «Табір, прощавай!» та виявили бажання наступного року знову відвідати наш табір.

ДЕНЬ КАЗКИ

Дата створення: 08:48 12.06.2019

Діти дуже люблять слухати казки, а дорослі з великим задоволенням розповідають, читають їх дітям. Казка жила, живе і вічно буде жити. Вона буде існувати стільки, скільки будуть жити люди.       Цікаво і змістовно 11 червня  пройшов День казки у пришкільному таборі «Журавлик». Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілися з їх героями і, звичайно, побачили  як вкотре  добро перемагає зло. Спочатку діти брали активну участь у казковій вікторині «У світі казки чарівної». Цікаво і весело відбулась музична гра  «Відгадай, з якого мультфільму пісня?» та «Відгадай казку за смайликом», «Вгадай чий казковий голос?»

ДЕНЬ МОДИ

Дата створення: 14:41 10.06.2019

10.06.2019 у нашому таборі був День моди, під час якого діти розробляли нові моделі одягу з природного матеріалу та капелюшки "Літня фантазія". День був насиченим та цікавим, і закінчився дискотекою"Танцюй ,як я!".

ДЕНЬ ІНДІАНЦІВ

Дата створення: 15:12 07.06.2019

Ми – індіанці, кращі за всіх!                

Екскурсія до ПриватБанку

Дата створення: 11:46 06.06.2019

Сьогодні учні відправилися на екскурсію до відділення  ПриватБанку смт. Близнюки. Це було надзвичайно цікаво. Діти побачили роботу банківської установи зсередини, з фінансово-освітньою програмою ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років – Юніор, дізналися чим відрізняється термінал від банкомату та ще багато нового. І все це у вигляді захоплюючої командної гри… Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами. Сьогоднішня екскурсія пройшла успішно, адже діти отримали нові знання і розширили свій кругозор.

СВЯТО ПЕЧЕНОЇ КАРТОПЛІ

Дата створення: 16:10 05.06.2019

«Відпочивай, розважайся, здоров’я набирайся!» - під таким гаслом розпочався день.  Всі збиралися на екскурсію в природу. Тому спочатку вихователі провели  інструктажі з БЖД під час екскурсії в природу, бесіди «Перша допомога при укусах отруйних комах та кліщів», «Правила пожежної безпеки», а далі на всіх чекала вікторина «Картопля – другий хліб!» та свято печеної картоплі. З великим задоволенням діти смакували печену картоплю, на основі отриманих знань випустили  стіннівки «Все про картоплю» .

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН

Дата створення: 15:40 04.06.2019

4 червня 2019 року, у  пришкільному  таборі "Журавлик" відбувся "День захисту тварин".

ДПА з біології

Дата створення: 10:49 04.06.2019

      На ДПА з`явились всі учні  9-го класу. Державна підсумкова атестація з біології розпочалась та закінчилась своєчасно. Атестаційна комісія працювала у повному складі згідно затвердженому списку . Процедуру проведення державної підсумкової атестації було дотримано. ДПА пройшло організовано, без порушень.

ДЕНЬ ГУМОРУ

Дата створення: 14:33 03.06.2019

 "День гумору "  у пришкільному таборі відпочинку «Журавлик » пройшов за таким планом: 1.Конкурс на краще читання гуморески. 2. Весела гуморина.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 13:30 31.05.2019

Перше червня – це не тільки перший день літа, це і прекрасне свято дитинства, радості та надії – День захисту дітей. Так, у таборі відпочинку "Журавлик"  разом із сільським клубом(директор Марчук М.Г) було організовано конкурсно-розважальну програму "Хай завжди лунає дитячий сміх". Протягом дня в таборі лунали дитячі мелодії та пісні, було весело і гамірно. Учні грали в ігри, змагалися, розважалися та раділи початку літа. Сподіваємося, що сьогоднішнє свято їм запам'ятається надовго.