Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата створення: 11:47 20.05.2021

День вишиванки - всеукраїнське свято, яке покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу.

ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата створення: 12:14 14.05.2021

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, підвищення громадянської та політичної культури у Лукашівському ліцеї пройшли різноманітні заходи до Дня Європи в Україні. Зокрема, відбувся перегляд відеофільму «Європа, Європа», з учнями 8-го  класу було проведено гру-мандрівку «Галопом по Європі». Особливу цікавість у дітей викликали конкурси : «Чудеса Європи» та «Вгадай країну за мелодією».  Серед учнів 1-4 класів проходив конкурс малюнків «Наш європейський дім». Також у ці  дні пройшли години спілкування з учнями 5-11 класів на тему євроінтеграції  України. Школярі згадали , яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.

День пам'яті та примирення

Дата створення: 11:05 07.05.2021

Лист Мінсоцполітики

Дата створення: 10:31 26.04.2021

Сьогодні — 35-а річниця Чорнобильської катастрофи

Дата створення: 10:00 26.04.2021

“Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті”.

Набір учнів до 1-го класу

Дата створення: 11:14 22.04.2021

КЗ Лукашівський ліцей ім. О.Чепеленка та Лукашівським Будинком культури була організована традиційна екологічна акція "Зелена весна - 2021"

Дата створення: 15:11 09.04.2021

З приходом весни КЗ Лукашівський ліцей ім. О.Чепеленка та Лукашівським Будинком культури була організована традиційна  екологічна акція "Зелена весна - 2021", у ході якої розпочалося прибирання шкільної території та території біля Братської могили. Весь педагогічний колектив, працівники культури та техпрацівники в неробочий час  прийняли участь у цьому заході. Результатом роботи стала охайно прибрана територія, згуртованість у роботі та хороший весняний настрій.

" Стоп булінг!"

Дата створення: 10:00 16.03.2021

15 березня 2021 року , класний керівник восьмого класу Юзифович Яна Вікторівна провела       тренінг на тему " Стоп булінг!" Під час проведення заходу учні ознайомились з основними поняттями, сформували переваги та недоліки соціальних мереж, дізнались, як не стати жертвою булінгу та до кого звернутися за допомогою.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Дата створення: 12:51 09.03.2021

У день народження Великого Кобзаря в ліцеї  школи було проведено інтелектуальний конкурс шевченкознавців на яких учні  читали твори, обговорювали життя і творчість Т.Г.Шевченка. Також провели інтелектуальну гру між учнями 9 класу, під час якої школярі відповідали на запитання, виконували завдання різного ступеня складності, розставляли дати у хронологічній послідовності та пояснювали їх.

Подарунки для самих найкращих!

Дата створення: 12:45 09.03.2021

Свято весни, 8- Березня, Жіночий день – з дитинства відклався у нас в пам’яті, як добрий і яскравий день, повний посмішок, квітів і подарунків.