Лукашівська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Новини

Нарада при директору

Дата створення: 11:00 01.03.2018

28 лютого в Лукашівській ЗОШ І-ІІІ імені Олега Чепеленка І-ІІІ ступенів відбулася нарада при директору. Одне  з питань – Концепція Нової української школи.  Це питання було розглянуто у формі тренінгу, який провела заступник директора з НВР Куряча Л.О..

Турнір з шахів та шашок

Дата створення: 10:49 01.03.2018

28 лютого в Лукашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка  відбулися спортивні змагання з шахів та шашок . Переможці  ( Подкопаєв Є. -8 кл., Жученко В.-5 кл., Мацюк С. -6кл.) будуть представляти школу в районних змаганнях «Спорт протягом життя».

Батьківські збори на тему: "Типові помилки у сімейному вихованні. Як їм запобігти. Запобігання травматизму"

Дата створення: 11:32 23.02.2018

22.02.2018 року відбулися батьківські збори у 9 класі за темою:"Типові помилки у сімейному вихованні. Як їм запобігти. Запобігання травматизму". Класний керівник Вовк Н.Л. ознайомила присутніх з психологічно  віковими особливостями старших підлітків та ризиками пов'язаними з цим складним періодом розвитку та становлення особистості. Директор школи Лисенко О.М. довів до відома батьків інформацію про проведення ДПА та отримання документів про базову середню освіту. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Куряча Л.О. обговорила з батьками особливості організації профільного навчання у старшій школі.

Майстер-клас з хімії

Дата створення: 11:12 22.02.2018

Урок на тему «Кристалічні гратки» у 8 класі провела вчитель хімії Вовк Н.Л.. Учні дослідили властивості речовин з різними типами кристалічних граток, створили опорні схеми, коментуваливідео сюжети, а також потрапили в хімічну казку.

"Диктант єдності"

Дата створення: 11:28 21.02.2018

За ініціативи філії Інституту модернізації освіти та за підтримки МОН України 21 лютого 2018 року організовується проведення «диктанту єдності» українською мовою у закладах загальної середньої освіти на тему « Без мови немає народу». Учні нашої школи прийняли участь у написанні диктанту.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Дата створення: 10:28 21.02.2018

«Бринить - співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…» так називається предметний захід, який провела вчитель української мови та літератури Подкопаєва Юлія Вікторівна. Любити, шанувати і плекати рідну мову святий обов’язок кожного українця, а надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Мова – це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних в єдине ціле – народ.

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 14:56 20.02.2018

Мета круглого столу : вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Навчання педагогів Близнюківського району до роботи в умовах Нової української школи ( І – сесія)

Дата створення: 10:44 20.02.2018

17 лютого 2018 року на базі Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалися курси для вчителів початкових класів, які будуть працювати з першокласниками  у вересні 2018 року та заступників директорів з НВР. Один з тренерів- заступник директора з НВР Лукашівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Олега Чепелена  Куряча Л.О..

«Бій під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року)»

Дата створення: 10:36 20.02.2018

«Бій під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року)» таку назву мала виховна година у 6-му класі. Вступне слово вчителя було спрямоване на те,щоб сформувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, шанобливого ставлення до історії та героїчного минулого.

Виховний захід «А над світом українська вишивка цвіте»

Дата створення: 10:30 20.02.2018

Виховний захід «А над світом українська вишивка цвіте»(провела вчитель української мови та літератури Подкопаєва Ю.В.). Мета заходу :ознайомити учнів із давнім символом слов’янських народів (і зокрема – українського) – вишитим рушником. Розкрити його красу, поетичність, чистоту.Прищеплювати учням цікавість до народних звичаїв, обрядів, пісень. Виховувати в учнів почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких, що несли до наших днів і зберегли глибину символу – вишитого рушника, що захоплює красою, історією, значенням.