"Чорнобильські дзвони".

Дата створення: 13:56 26.04.2018

26.04.2018 року учні 10-го класу разом з класним керівником Олексенко О.В., провели захід присвячений ЧАЕС на тему : " Чорнобильські дзвони ". Розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає.

Озеленення класних кімнат.

Дата створення: 13:42 24.04.2018

Людина повинна жити, вчитись,  працювати і відпочивати в здоровому, затишному  та красивому середовищі. І в цьому нам допомогають гарні квіти, які широко використовують в нашій школі для озеленення класних кімнат. Вдало підібрані квітучі види та сорти квітів постійно змінюють один одного, створюючи протягом року на підвіконні стійкий квітучий конвеєр.Вони вражають нас своїм барвистим розмаїттям. Навіть просто дивлячись на квіти, ми отримуємо велике задоволення, гарний настрій, почуття втіхи.

До Дня Європи.

Дата створення: 09:52 24.04.2018

Класним керівником 9 класу Вовк Н.Л.було проведено виховний захід "Європейський вибір України" в рамках відзначення Дня Європи. Присутні старшокласники та вчителі ознайомились із елементами європейського культурного спадку.

Виховна година на тему: "Про дружбу"

Дата створення: 10:12 23.04.2018

Відкрита виховна година на тему :"Про дружбу" була проведена вчителем 1 класу Жировою Л.І.. Під час виховної години було поглиблено і розширено уявлення дітей про дружбу, підведено розум дітей до усвідомлення значущості слова,друг", формували дружній колектив у класі, виховували бережливі ставлення до друзів.

"Усі професії потрібні, усі професії важливі."

Дата створення: 09:45 23.04.2018

23.04.2018 року вчителем початкових класів Огар К.М. була проведена виховна година на тему : "Усі професії потрібні, усі професії важливі". Діти ознайомилися з різними професіями, удосконалювали вміння працювати в колективі, в групах. Виховувалась повага до людей різних професій.

Акція "За чисте довкілля"

Дата створення: 13:29 20.04.2018

13 квітня 2018 року в рамках весняної акції "За чисте довкілля" в нашій школі було проведено суботник з метою благоустрою пришкільної території. До акції в позаурочний час долучились, як учні так і працівники школи.

Дата створення: 15:41 06.04.2018

Наказ №112 від 04.04.2018 р. "Про проведення конкурсного відбору керівників закладів загальної середньої освіти Близнюківського району у травні 2018 року" та оголошення про проведення конкурсного відбору керівників Лукашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області, Софіївської Першої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

<< Я МАЮ ПРАВО! >>

Дата створення: 12:27 23.03.2018

Відповідно до Указу Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації проекту «Я маю право!», шкільною бібліотекою зроблено стенд «Права та обов’язки дітей». Це фото розповідь учнів про те, як вони розуміють свої права і свої обов’язки, що дозволено і що заборонено, як треба поводитися в школі і за її стінами.

ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ І РІВНЯ ЛУКАШІВСЬКОЇ ЗОШ І _ ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ОЛЕГА ЧЕПЕЛЕНКА

Дата створення: 14:36 22.03.2018

19 березня 2018 року відбулося  засідання  атестаційної  комісії  І  рівня  Лукашівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка.

ЗМАГАННЯ З ШАШОК МІЖ ОСВІТНІМИ ЗАКЛАДАМИ РАЙОНУ

Дата створення: 14:09 22.03.2018

16 березня 2018 року відбулися районні змагання з шашок.