Навчання педагогів Близнюківського району до роботи в умовах Нової української школи ( І – сесія)

Дата створення: 10:44 20.02.2018

17 лютого 2018 року на базі Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалися курси для вчителів початкових класів, які будуть працювати з першокласниками  у вересні 2018 року та заступників директорів з НВР. Один з тренерів- заступник директора з НВР Лукашівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Олега Чепелена  Куряча Л.О..

Дата створення: 10:36 20.02.2018

«Бій під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року)» таку назву мала виховна година у 6-му класі. Вступне слово вчителя було спрямоване на те,щоб сформувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, шанобливого ставлення до історії та героїчного минулого.

Виховний захід «А над світом українська вишивка цвіте»

Дата створення: 10:30 20.02.2018

Виховний захід «А над світом українська вишивка цвіте»(провела вчитель української мови та літератури Подкопаєва Ю.В.). Мета заходу :ознайомити учнів із давнім символом слов’янських народів (і зокрема – українського) – вишитим рушником. Розкрити його красу, поетичність, чистоту.Прищеплювати учням цікавість до народних звичаїв, обрядів, пісень. Виховувати в учнів почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких, що несли до наших днів і зберегли глибину символу – вишитого рушника, що захоплює красою, історією, значенням.

Виховна година у 5-му класі «Знаємо права, виконуємо обов’язки!»

Дата створення: 10:19 20.02.2018

Виховна година у 5-му класі (класний керівник Юзифович Я.В.) "Знаємо права, виконуємо обов’язки!". Під час години спілкування вчитель ознайомила учнів з міжнародними документами – Декларацією прав дитини та Конвенцією прав дитини. Вивчили основні права дитини, розвивали навички та уміння самостійної роботи, висловлювали власні погляди.

Виховна година у 2-му класі «Турбота. Я- помічник»

Дата створення: 09:58 20.02.2018

Виховна година у 2-му класі (класний керівник Попова К.М.) «Турбота. Я- помічник». Форма проведення: ігровий тренінг, за допомогою якого вчитель згуртував дітей, навчила вести бесіду, висловлюватись самим і слухати інших, виховувати шанобливе ставлення до всіх членів сім’ї.

День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Дата створення: 14:16 19.02.2018

16 лютого 2018 року у Лукашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.. Олега Чепеленка відбувся захід « Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану». Учні 9 класу (класний керівник Вовк Н.Л.) підготували літературно-музичну композицію в якій використали фото та відеоматеріали надані учасниками бойових дій в Афганістані. На заході були присутні Алерт А.І., який проходив строкову військову службу в Афганістані, та мати нині покійного воїна-афганця Коломійця І.А., Коломієць М.Д. У заході також приймали участь представники Лукашівської сільської ради.

Всеукраїнський конкурс "Земля - наш спільний дім"

Дата створення: 12:50 19.02.2018

02 лютого у БДЮТ відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» на тему «Раціональне природокористування».