ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата створення: 10:07 22.11.2018

Згідно з указом Президента України Петра Порошенка 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата створення: 10:02 22.11.2018

9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. Традиційно у Лукашівській ЗОШ І – ІІІ ст. ім. О.Чепеленка  відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. 12 листопада з нагоди Дня української писемності і мови вчитель української мови та літератури Подкопаєва Ю.В. провела вікторину «Подорож океаном рідної мови»

ДИКТАНТ ЄДНОСТІ

Дата створення: 12:50 12.11.2018

9 листопада , у День української писемності та мови відбулося написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. До акції долучилися учні 7-го, 9-го класів школи.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата створення: 13:57 16.10.2018

До Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Лукашівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.О.Чепеленка  проведені тематичні патріотичні заходи з метою національно-патріотичного виховання учнів, виховання у них глибоких почуттів патріотизму та національної гідності, любові до своєї батьківщини  України, виховання найкращих якостей захисника Батьківщини та готовності захищати свій рідний край; вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу; опанування козацької культурної спадщини, звичаїв і ритуалів, традицій, свят; прилучення дітей до цінностей народного життя, традицій рідного краю; виховання любові до рідної землі, її традицій, вірувань; виховання мужності, сміливості.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Дата створення: 12:57 08.10.2018

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня , і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дата створення: 14:12 28.09.2018

30 вересня кожного року в Україні відзначається свято – День усиновлення. І це не випадково , бо свято співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ БЛИЗНЮКІВЩИНИ ВІД НІМЕЦЬКО_ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ.

Дата створення: 13:10 24.09.2018

В цьому році 75 - річниця визволення Близнюківщини від німецько-фашистських загарбників. Учні школи були активними учасниками мітингу, декламували вірші, співали пісні. Перед присутніми виступили голова сільської ради Маноха Л.К. директор школи Лисенко О.М.. Усі виступаючі бажали миру, злагоди та міцного здоров'я. Висловлювали слова подяки ветеранам за їх героїзм, бо саме вони героїчно пройшли крізь вогонь війни і повернулись додому живими.

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Дата створення: 10:05 13.09.2018

З 04 по 11 вересня 2018 року в школі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню працівника фізичної культури. Метою Тижня було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

1 Вересня 2018 року

Дата створення: 11:24 05.09.2018

03 вересня у школі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника , який сповістив учнів,батьків та  вчителів про початок навчального року.

Звіт в.о. директора школи Лисенка О.М. перед громадкістю за 2017/2018 навчальний рік.

Дата створення: 10:34 20.06.2018

20 червня 2018 року в школі відбувся звіт в.о.директора школи Лисенка Олексія Миколайовича  перед педагогічним колективом та громадськістю села.